top of page

Mūsu pakalpojumi

Mēs zinām, kā būvēt skaisti, uzticami un uz ilgu laiku. 

SIA ICETEC LTD - licencētes uzņēmums, kas specializējas dažādu pārtikas produktu, pusfabrikātu un medikamentu uzglābšanai, sasaldēšanai vai atdzesēšanai paredzēto aukstumapgādes sistēmu projektēšanas un ierīkošanas jomā.

Kameras

Saldēšana „šoka” kamerā -nozīmē procesu, kura gaitā notiek produktu ātra atdzesēšana (sasaldēšana). „Šoka” kamerā temperatūras pazemināšanas visas trīs fāzes (atdzesēšana, iesaldēšana, dziļa sasaldēšana) noris straujā tempā. Tas tiek panākts, speciāli aprīkotajā kamerā ātri pazeminot temperatūru pie intensīvas gaisa piespiedu cirkulācijas. Temperatūra „šoka” kamerā sasniedz -30ºС … -40ºС. Zemākas temperatūras un ātrāku gaisa appūti pielietot nav ieteicams, jo līdz ar to nelietderīgi pieaug jaudas patēriņš, bet produkti deformējas. Sasaldēšanas paātrināšanai palielina jaudu tikai procesa pirmajā stadijā (iesaldēšanas laikā).

Shock frigde.jpg
Aukstumapgāde
Холод.jpg
 • zemu un vidēju temperatūru kameras un noliktavas gaļas, putnu, piena un jūras produktu uzglabāšanai;

 • noliktavas-saldētavas augļu un dārzeņu produkcijas uzglabāšanai, kā arī telpas ziedu, tropisko un eksotisko augļu uzglabāšanai;

 • ātras iesaldēšanas aparāti un saldēšanas kameras;

 • pārstrādes uzņēmumu tehnoloģiskie cehi;

 • aukstuma kameras dārzeņu un augļu nogatavināšanai;

 • centralizēta aukstumapgāde un iznesams aukstums;

 • tirdzniecības zāļu un telpu aprīkošana ar dzesēšanas un saldēšanas vitrīnām;

 • autonomo aukstumiekārtu, sendviča tipa paneļu, saldēšanas kameru, ledus ģeneratoru, gaisa kondensatoru, iztvaicētāju, freona piegāde;

 • agrāk uzstādīto aukstumiekārtu rekonstrukcija un modernizācija.

Durvis

Durvju izgatavošanas – tas īpašs darbības virziens. Mēs piedāvājam dažādu veidu durvju plašu klāstu:

•  bīdāmās

•  vienvērtnes divvirudurvis

•  divvērtņu divviru durvis

•  divpusēji atveramas svārsta durvis

•  durvis ar slieksni un bez sliekšņa

Saldēšanas kameras durvis pakļaujas lielām mehāniskām slodzēm, tāpēc to izgatavošana pieprasa īpašus konstruktīvus risinājumus. Liela nozīme ir arī durvju viru un slēdžu kvalitātei, kā arī izmantojamo materiālu izvēlei.

Starp daudzajiem iespējamiem durvju veidiem saldēšanas kamerām visplašāk tiek pielietotas divviru durvis ar sviru tipa slēdžiem. Divviru durvis aprīkotas ar iebūvētu avārijas izejas sistēmu, kas novērš personāla netīšu ieslēgšanu saldēšanas kamerā.

Выход
Kondicionēšāna
Использование кондиционера

Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu gaisa kondicionēšanas jomā un piedāvājam vismodernākās gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmas dažādas nozīmes telpām, tostarp: privātmājām, dzīvokļiem, vasarnīcām, kotedžām, biroju telpām. Mēs ierīkojam arī kanāla tipa gaisa kondicionēšanu, aprīkotu ar gaisa attīrīšanas filtriem un pieslēgtu ventilācijas sistēmai, kas nodrošina svaiga gaisa pieplūdi telpās.

Noliktavas

SIA ICETEC LTD ir liela pieredze saldētavas noliktavu būvniecībā, kas paredzētas saldētas pārtikas uzglabāšanai, un mēs piedāvājam klientiem pilnu pakalpojumu klāstu šādu ēku celtniecībai.

Piedāvātā integrētā pieeja

SIA ICETEC LTD sniedz klientiem vairākas būtiskas priekšrocības un finansiālas priekšrocības:

 • visas funkcijas projekta īstenošanai ir koncentrētas viena atbildīga izpildītāja rokās;

 • viss darbu komplekss tiek veikts augstā kvalificētā līmenī;

 • tiek minimizēti ar projekta īstenošanu saistītie klienta riski un izmaksas;

 • ievērojami samazinās projekta īstenošanas laiks;

 • tiek ražots izmaksu un kvalitātes ziņā optimāls saldēšanas iekārtu aprīkojums;

 • tiek nodrošināta garantija un servisa apkope augstā tehniskā līmenī.

Empty Factory
Siltumsūkņi
teplo_nasos_sxema.jpg

Siltumsūkņu atšķirīgā iezīme ir spēja efektīvi strādāt pie āra temperatūras līdz -25 grādiem, saglabājot ražotāja deklarēto efektivitāti (darbības koeficientu). Premium līmeņa siltumsūkņus ražo Japānas uzņēmums DAIKIN, vadošais uzņēmums gaisa kondicionēšanas iekārtu jomā. Ievērojama daļa šīs markas siltumsūkņu jau darbojas ar flagmani R32, kas ir ārkārtīgi efektīvs un videi draudzīgs. Ir labi modeļi no citiem ražotājiem. Zemāk ir parādītas vislabāk pārdotās siltumsūkņu iespējas — no ideālām cenas / kvalitātes apsvērumu dēļ līdz labākajām savā klasē. Taču, lai kādu modeli izvēlētos, mēs garantējam tā lielisko veiktspēju un maksimālu komfortu Jums, jo piedāvājam siltumsūkņus tikai no uzticamiem ražotājiem, kas sevi labi pierādījuši Latvijas klimatiskajos apstākļos.

Savlaicīgi veiktā servisa apkope samazina iekārtu priekšlaicīgas izejas no ierindas risku un pagarina to kalpošanas laiku. Tāpēc nepieciešams uzticēt profesionāliem speciālistiem iekārtu darbības parametru periodisku kontroli un reglamenta darbu izpildi.

Mēs sniedzam servisa apkopes pakalpojumu kompleksu, nodrošinot saldēšanas iekārtu un kondicionēšanas sistēmu drošu funkcionēšanu, kas ļauj maksimāli izvairīties no avārijas situācijām.

Руки, ремонтирующие кондиционер
Serviss
bottom of page