top of page

AUKSTUMA NOLIKTAVAS

SIA ICETEC LTD ir liela pieredze saldēto noliktavu celtniecībā, kas paredzētas saldētas pārtikas uzglabāšanai, un piedāvā klientiem pilnu pakalpojumu klāstu šādu ēku celtniecībai.

Mūsu firmas piedāvātā kompleksā pieeja sniedz klientiem veselu virkni svarīgu priekšrocību un ekonomiskos labumus:

  • visas projekta īstenošanas funkcijas tiek koncentrētas viena atbildīgā izpildītāja rokās;

  • viss darbu komplekss tiek izpildīts augstas kvalifikācijas līmenī;

  • līdz minimumam samazinās klienta riski un izdevumi sakarā ar projekta realizāciju;

  • būtiski samazinās projekta realizācijas termiņi;

  • tiek nodrošināta cenas un kvalitātes ziņā visoptimālākā saldēšanas iekārtu komplektācija;

  • garantijas un servisa apkope tiek nodrošināta augstā tehniskā līmenī. 

holodiljnie_skladi_proektirovanie_dizain_rascheti_smeta.jpg
metallicheskie-konstrukcii.webp

Viens no mūsu darbības veidiem ir moduļu tipa mazstāvu saldētavu-noliktavu ātra izbūve ar visu iekārtu montāžu pie optimālām izmaksām.

Dzesēšanas/saldēšanas noliktavu un ražošanas ēku būvdarbos mēs izmantojam vieglas metāla konstrukcijas. Mūsdienīgas tērauda karkasa, jumta un sienu konstrukcijas ļauj izbūvēt jebkāda izmēra un augstuma ēkas, bet šo konstrukciju universālums ļauj arī uzaudzēt esošo ēku konstrukcijas jebkurā no plaknēm.

Loģistikas saldētavas-noliktavas nodrošina produktu uzglabāšanu vidēju temperatūru apstākļos – no 0C līdz +12C un zemās temperatūrās – līdz -25 pie apkārtējā gaisa temperatūras līdz +38C. Šāda veida saldētavas-noliktavas tiek būvētas no vieglām metāla konstrukcijām. Siltumizolācijai tiek pielietoti putupoliuretāna sendviča tipa paneļi, kas stiprināmi pie metālkonstrukcijām ar ieliekamām detaļām vai ar poliamīda tapām. Paneļi („tapa-rieva” tipa) savienojami savā starpā ar ekscentrisko savilču palīdzību, kas samazina montāžas laiku un pie augstas mehāniskās stiprības nodrošina absolūtu siltumizturību.

sklady-holodilniki_1.jpg
sendvich_panelj_icetec_5.jpg

Sendviča tipa paneļu biezumu aprēķina atkarībā no noliktavas funkcionālās nozīmes un paredzētās produkcijas uzglabāšanas temperatūras. Sendviča tipa paneļu pielietošana saldētavu-noliktavu izbūvei daudzkārt saīsina montāžas termiņus salīdzinājumā ar tradicionālu būvmateriālu pielietošanu, jo sevišķi tāpēc, ka vairums gadījumos no sendviča tipa paneļiem būvē arī nesošās konstrukcijas. Paneļu salaidumos iestrādā montāžas blīvlentas. Šāds konstruktīvais risinājums garantē jaunbūvējamās ēkas drošību un „aukstuma tiltiņu” neesamību.

Saldētavas-noliktavas aprīko ar bīdāmām durvīm, vienvērtnes vai divvērtņu divviru durvīm. Durvju un vārtu gabarītus nosaka, ievērojot autokāra darba apstākļus. Sīkāku informāciju par saldētavu durvīm jūs sameklēsiet sadaļā Dzesēšanas kameru un saldētavu durvis.

Atkarībā no tehnoloģiskā risinājuma grīdas noliktavās-saldētavās izbūvē, pielietojot speciālus siltumizolācijas materiālus un sistēmas pret grunts sasalšanu. Grīdas virskārtai pielieto polimērmateriālu segumus. Noliktavu apgaismojumam izmanto sala un mitruma izturīgus gaismas ķermeņus, aprīkotus ar ieslēgšanas sistēmām zemu temperatūru apstākļos.

dveri_dlja_holodiljnih_kamer_5.jpg

Noliktavas-saldētavas parasti aprīko ar centralizētas aukstumapgādes sistēmu ar divu veidu aukstuma mašīnām – zemu temperatūru un vidēju temperatūru glabātavām, attiecīgi. Lielu noliktavu-saldētavu īpatnība ir tā, ka šeit parasti izmanto gliemežkompresorus, kuri nodrošina aukstuma mašīnu lielāku ražotspēju. Aukstuma iekārtu darbības vadība notiek no elektrosadales vadības paneļa.

Neraugoties uz to, ka noliktavu-saldētavu celtniecība noris vairākos posmos, tā tiek veikta visīsākos termiņos pateicoties mūsdienīgu būvdarbu izpildes tehnoloģiju un speciālu cēlējhānismu pielietošanai, bet objekta projekts tiek izstrādāts, respektējot telpu tehnoloģisko nozīmi un atbilstoši dažādām ražošanas nozarēm noteiktām normatīvām prasībām.

Uz iekārtu un materiālu kompleksās piegādes rēķina mēs spējam būtiski saīsināt montāžas darbu veikšanas termiņus. Mūsu veiksmīgas darbības un augstas kvalitātes pamatā ir:

  • profesionāli izstrādāts projekts, atbilstošs pasūtītāja individuālām vajadzībām;

  • augstvērtīgi putupoliuretāna paneļi;

  • drošu un augstražīgu pasaules vadošo ražotāju aukstuma iekārtu izvēle;

  • ilggadēja pieredze dažādas sarežģītības pakāpes objektu realizācijā.

bottom of page